Gel Glue Extrême 150ml
Extreme fixatiegel voor zeer gestructureerde kapsels
De Gel Glue Extrême 150 ml van Subtil garandeert een ultrastarke fixatie voor de meest veeleisende kapsels. Hiermee kunt u het haar met uiterste precisie modelleren, gladstrijken of in model brengen. De professionele formule fixeert onmiddellijk zonder witte resten achter te laten. Het is perfect voor creatieve looks en kapsels die lang in model blijven.
Deze gel wordt aangebracht op droog of licht vochtig haar voor een optimaal resultaat. Het droogt snel en maakt de haarvezel niet stug. Ideaal voor kort tot halflang haar, het geeft structuur en glans. Het kan ook worden gebruikt om lokken te fixeren of een nat effect te creëren.
De verpakking van 150 ml is ideaal voor regelmatig gebruik, thuis of in de salon. Het is geschikt voor alle haartypes, ook voor dik en weerbarstig haar. Het is een must-have voor wie volledige controle over zijn kapsel wil. Een extreme fixatie voor een compromisloze styling.
- Extra sterke fixatie
- Ideaal voor gladde of creatieve looks
- Bestand tegen vocht en hitte
- Intense wetlook
- Gemakkelijk uit te wassen met shampoo